14 Şubat sevgililer günü hediyeleri

14 Şubat sevgililer gününde (valentine’s day) her sene olduğu gibi hediye sıkıntısı çekenlere, ilginç ve değişik hediye fikirleri hazırladık.

Herkes sevgililer gününde sevgilisini şaşırtmak, onu mutlu etmek ve bu özel günü onunla birlikte en iyi şekilde geçirmek ister. Duygu yoğunluğunun böylesine arttığı özel günlerde insan sevdiklerine hep en iyisini vermek ister. Aslında böylesine özel bir hediye ancak kendinizden bir şeyler kattığınız zaman bu kadar anlamlı ve kıymetli olabilir.

İşte bu yüzden yüreğinizden birşeyler katarak hazırlayacağınız, sevgililer günü için bir kendin yap hediyesi sevgilinize çok daha anlamlı ve değerli gelecektir.

Bu özel günü sizde, kendi yaptığınız bir süprizle daha da anlamlı bir hale getirmek isterseniz, sevgililer günü için özenle hazırladığımız değişik sevgililer günü hediyelerini çok beğeneceksiniz.

– Sevgililer günü hediyesi olarak, kalp şeklindeki mesajlarla dolu bir hediye kutusu yapabilirsiniz.

Her yerden kolaylıkla temin edebileceğiniz değişik renk ve ebatlardaki bir kutu içerisine, kalp şeklinde hazırlayacağınız renkli kağıtlar üzerine, bu güne kadar söyleyemediğiniz tüm tatlı cümleleri yazıp sevgilinize posta veya kargo yolu ile göndermeniz çok değişik bir sevgililer günü hediyesi olacaktır.

14-subat-sevgililer-gunu-hediyeleri-designcoholic-1

– Sevgililer günü hediyesi olarak, ikiniz için önemli bir biletin baskısını yaptırabilirsiniz.

Gitmiş olduğunuz ilk tiyatro, sinema veya konser gibi aktivitelerin biletlerini saklıyorsanız, istediğiniz biletin büyütülmüş bir kopyasını yastık baskısı olarak bastırmak değişik bir sevgililer günü süprizi olacaktır.

14-subat-sevgililer-gunu-hediyeleri-designcoholic-2

– Sevgililer günü hediyesi olarak, en sevdiğiniz fotoğrafı bir tablo yaptırabilirsiniz.

Birlikte çekilmiş veya sadece kendinizin bulunduğu sevdiğiniz bir resmi parçalı tablolar halinde bastırtabilirsiniz. Bu şekilde tablolara her baktığında sizi hatırlayabileceği şık ve romantik bir sevgililer günü hediyesi vermiş olursunuz.

14-subat-sevgililer-gunu-hediyeleri-designcoholic-3

– Sevgililer günü hediyesi olarak, kendi ellerinizle çok güzel şeyler pişirebilirsiniz.

Sevgiliniz için rengarenk, değişik şekillerde cup cake, sevgililer günü kurabiyeleri ve kekleri pişirip evine veya ofisine gönderebilirsiniz. Bu iş için biraz hazıra kaçmak isterseniz Dr Oetker Princess Lillifee Cupcake setini marketlerden temin edip kullanabilirsiniz.

14-subat-sevgililer-gunu-hediyeleri-designcoholic-4

– Sevgililer günü hediyesi olarak, özel bir kitap ayracı yapabilirsiniz.

Sevgiliniz kitap okumayı seviyorsa, kendi yapacağınız kitap ayracı güzel bir sevgililer günü süprizi olacaktır. Photoshop veya bildiğiniz bir resim düzenleme programı ile resimlerinizi ufak kareler halinde sıralayıp printerınızdan çıktısını alın. İstediğiniz ebatlarda hazırladığınız bu çıktıyı, kalın ve renkli bir karton üzerine yapıştırın ki sevgiliniz bu özel sevgililer günü hediyenizi uzun süre kullanabilsin.

14-subat-sevgililer-gunu-hediyeleri-designcoholic-5

– Sevgililer günü hediyesi olarak, kendi karakterinizi yaratıp sevgilinize verebilirsiniz.

Bu oldukça ilginç ve marjinal bir sevgililer günü hediyesi. foldable.me isimli web sitesine girip kendi tasarlayacağınız bir karakteri sevgilinize hediye edebilirsiniz. Tasarladığınız karakteri kutu şeklinde basıp size gönderiyorlar. Üstelik Türkiye’ye de gönderimleri var. Ayrıca bu marjinal hediye için bir ücret ödemek istemiyorsanız da web sitesinde tasarladığınız karakterin çıktısını alıp, katlayarak nasıl kutu haline getirebileceğinizi de anlatıyorlar.

14-subat-sevgililer-gunu-hediyeleri-designcoholic-6

– Sevgililer günü hediyesi olarak, kendi ellerinizle sevgiliniz için yüzük tasarlayabilirsiniz.

Her yerden kolaylıkla temin edebileceğiniz bir bakır tel ile kalp veya başka şekillerde yüzükler yapıp sevgilinize hediye edebilirsiniz. Böyle bir yüzük bu özel günde oldukça anlamlı olacaktır.

14-subat-sevgililer-gunu-hediyeleri-designcoholic-7

– Sevgililer günü hediyesi olarak sevgilinize şirin örgü modelleri örebilirsiniz.

Eliniz örgü işlerine yatkınsa, kendi öreceğiniz bir kupa veya fincan süveteri, 14 şubat sevgililer günü için harika bir hediye olacaktır. Ördüğünüz modelin bir kenarına da anlamlı bir söz işlemeyi unutmayın !

14-subat-sevgililer-gunu-hediyeleri-designcoholic-8

– Sevgililer günü hediyesi olarak, kozalaklardan harika süsler yapabilirsiniz.

Kış aylarında olduğumuz için rahatlıkla bulabileceğiniz kozalaklardan harika süs oyuncaklar yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay ve basit bu süslerin detaylı anlatımını burada bulabilirsiniz.

14-subat-sevgililer-gunu-hediyeleri-designcoholic-914-subat-sevgililer-gunu-hediyeleri-designcoholic-11

– Sevgililer günü hediyesi olarak, parmak izi tablosu yapabilirsiniz.

Sevgiliniz ve kendinizin parmak izlerinden oluşan bir resim çerçevesini sevgilinize hediye edebilirsiniz. Bunun için parmak izlerinizi temiz bir kağıda alıp bunları scanner ile bilgisayarınıza taradıktan sonra Photoshop veya benzeri resim düzenleme programları ile bu parmak izlerini büyütüp, siyah beyaz veya renkli olarak bastırıp çerçeveletebilirsiniz. Böylesine sıra dışı ve anlamlı bir sevgililer günü hediyesi sevgilinizi çok mutlu edecektir.

14-subat-sevgililer-gunu-hediyeleri-designcoholic-12

– Sevgililer günü hediyesi olarak, romantik mesajlı balonlar yapabilirsiniz.

Rengarenk balonlar alıp, balonların üzerlerini, sevginizi anlatan hoş sözlerle süsleyip balonları şişirdikten sonra bunları hoş bir balon buketi şekline getirip sevgilinize hediye edebilirsiniz.

14-subat-sevgililer-gunu-hediyeleri-designcoholic-13

– Sevgililer günü hediyesi olarak, kişiye özel baskılı balonlar yaptırabilirsiniz.

Bir başka özgün hediye fikri ise kişiye özel baskılı balon yaptırmaktır.

Doğum günü, sevgililer günü, evlilik teklifi gibi özel günleriniz için “kişiye özel” baskılı balonlarla farklılık yaratabilirsiniz. Her yaş için ayrı bir heyecan uyandıran renkli balonlar, üzerine baskı uygulanarak farklılaştırılabilmesi nedeniyle alternatif bir sürpriz entrumanı. Happy Balloons’un yuvarlak ve kalp balon seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilir, istediğinizi balon üzerine yansıtabilirsiniz.

Balon üzerinde yalnızca fotoğraf veya sadece yazı kullanılabileceği gibi; yazı ve fotoğraf bir arada da kullanılabiliyor.Kişiye özel konsept tasarım ve uygulamalar Kalisan firması tarafından Happy Balloons markasıyla yapılıyor. Bilgi almak ve talep oluşturmak için buradan firmanın web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

14-subat-sevgililer-gunu-hediyeleri-designcoholic-14

14-subat-sevgililer-gunu-hediyeleri-designcoholic-15

Bu güzel hediyelerin dışında, sevgililer günü için ilginç fikirler ve sevgililer günü için özel hediyeler hakkında size fikir verebilecek bazı hediye önerilerinin resimlerini de aşağıda beğenilerinize sunuyoruz.

Cheap Valentines Ideas – DIY Valentine’s Day Crafts – Valentine’s Day gift – DIY Gifts for Your Geek Valentine – Make Your Own Valentine’s Day Gifts

Önceki yazımız Desenli boya ruloları hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın