Bebek ayak izi çerçevesi

Bebekler embriyo döneminden itibaren ebeveynlerine büyük heyecanlar yaşatmaya başlarlar. Bebeklerin hızlı gelişim dönemlerinde ebeveynlerin en önemli korkusu ise yaşanan gelişmeleri, geçen anları kayıt altına almak / alamamaktır. Hamile anneler ultrasona girdikleri andan itibaren çocuğun anne karnındaki fotoğraflarını biriktirmekle başlayan ilk çocuk albümünün hazırlama sürecine girerler.

Bebeğin dünyaya geleceği ilk anlardan itibaren ise profesyonel olarak hizmet veren doğum fotoğrafçıları anne ve babaların yardımına koşarlar. Tüm o heyecanlı ve korkulu bekleyişi, doğumu ve doğum sonrasını, hayata gözlerini ilk kez açan bebekleri profesyonelce fotoğraflarlar. Böylece bebeğin ilk anları ölümsüzleştirilmiş olur.

Bebeklerimiz ailemize huzur ve mutluluk veren neşe kaynaklarıdır. Bu yazımızda sizlere bebeğiniz yeni doğduğu veya ilerleyen aylardaki bir anını ölümsüzleştirmenin ve gelecek için çok güzel bir yatırım yapmanın eğlenceli ve farklı bir yolunu göstereceğiniz.

Bebeğinizin ilk adımlarını bu harika fikirle ölümsüzleştirip, bir ömür boyu saklayabileceğiniz bebek ayak izi çerçevesi yapmanız oldukça basit ve muhteşem bir uygulama olacaktır.

Bebeğiniz için zararlı olmayan renkli boya pedlerinden (arzu edenler bebek ayak izinden kelebek yapımı için kırtasiyelerde satılan renkli yüz boyalarından da kullanabilirler) yapılacak bu sevimli çalışma için önce bebeğinizin ayaklarını istediğiniz renklerde boyuyorsunuz ardından istediğiniz ebat ve renklerdeki kağıtlara bebeğinizin ayaklarını bastırarak çeşit çeşit ayak izlerini çıkartıyorsunuz.

Ayak izleri içinden en beğendiğinizi seçip, iki ayak izinin tam ortasına kelebeğin gövdesi ve antenlerini de ekleyip çerçevenizi yapıyorsunuz.

İleride çocuğunuz için de hoş bir anı ve hatıra olacak bebek ayak izi çerçevesini beğendiğiniz bir köşeye koyup bebeğinizin ilk adımlarını ölümsüzleştirmiş oluyorsunuz.

Önceki yazımız ister masa ister bir enstrüman olarak kullanılabilen Müzikal masa tasarımı hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın