Desenli boya ruloları

Dekoratif ve şık bir duvar oluşturmak için artık duvar kağıdına ihtiyacınız kalmadı. Desenli boya ruloları sayesinde farklı desenleri ve modelleri duvarınıza yansıtabilirsiniz. Tasarımlarınızın, ev dizaynlarınızın ne kadar özgün olacağı ise artık hayal gücünüze kalıyor.

Evinizin veya iş yerinizin duvar renkleri eskidiyse, modası geçtiyse yada aynı renkleri görmekten sıkılıp bir değişim arayışı içerisine girdiyseniz, desenli boya ruloları tam size göre. Duvar, duvar kağıdı, mobilya ve hatta kumaş aksesuarlarda bile kolaylıkla kullanabileceğiniz boya ruloları, mekanlarınızda şık ve zarif bir hava yaratacaktır.

İngiliz firması Painted House tarafından satılan desenli rulo boya fırçaları, daha az maliyet ile güzel tasarımlar yaratmak için oldukça ideal. Eskiyen büfe, dolap, sehpa veya masanızın yenisini satın almak yerine, dekorunuza ve mekanınıza uygun renklerde ahşap boyası ve bir desenli rulo satın alıp, mobilyalarınızı yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Aynı şekilde eskiyen duvar boyalarınızın veya duvar kağıtlarınızın üzerinde yapacağınız desenli rulo uygulaması, mekanınızda yeni bir atmosfer yaratacaktır. Sadece duvar veya mobilyalarla sınırlı kalmayan desenli boya rulosunu, eskiyen koltuk veya perde kumaşlarınız içinde rahatlıkla kullanılabilirsiniz.

İngiliz firması Painted House tarafından satılan desenli boya ruloları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler the-painted-house.co.uk web sitesini ziyaret edebilirler.

Ayrıca eski mobilya ve eşyalarınızı değerlendirmek için alternatif tasarımlar incelemek isterseniz Eski bavullardan şifonyer tasarımlarıEski buz dolabınızı değerlendirinEski çantalardan yaratıcı tasarımlar – başlıklı tasarımları da incelemenizi öneririz.

Önceki makalemiz doğa ve kamp severlerin oldukça ilgisini çekecek Koza şeklinde ağaç çadırı Cocoon Tree Tent hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın