Devekuşu yastık (Ostrich Pillow )

Hayatı kolaylaştıran ürünler özellikle sıra dışı şekilde kendini göstermeye devam ediyor. Gün içerisinde ufak şekerlemeler yapmak isteyen fakat bu mini uykularından yeterince huzur bulamayan ve sürekli ağrılardan şikayet edenlerden iseniz devekuşu yastık bu acılarınıza son verebilir.

Devekuşu yastık (Ostrich Pillow), havaalanlarında, seyahatlerde, tren, otobüs gibi toplu taşıma araçlarında, kütüphanelerde, bekleme salonlarında, iş yerlerinde veya istediğiniz herhangi bir yerde şekerleme yapmak için ortam sunan ilginç bir yastık tasarımıdır. Mimarlık ve tasarım firması Stüdyo KG (Kawamura-Ganjavian) tarafından tasarlanmıştır.

Taşınması kolay devekuşu yastığın, nefes almak için ağız ve burun kısmları açıktır. Ellerinizi dinlendirmek ve onları sıcak tutmak için yastık üzerinde ayrıca iki de el sokma deliği bulunmaktadır. Ses engelleyici kumaşlardan imal edilen devekuşu yastığı sizi çevrenin yüksek ses kirliliğinden de korumaktadır.

Her zaman her yerde kullanılabilecek benzersiz tasarımının yanısıra çok rahat ve konforlu bir yapıyada sahiptir. Yumuşak iç malzemesi sayesinde başınızı masa, sandalye gibi yerlere dayayarak rahatlıkla kestirebilirsiniz.

Uzmanlara göre gün içerisinde yaklaşık 20 dakikalık uyku (kestirme veya şekerleme) vücuda % 30 daha fazla enerji kazandırarak çalışma verimini arttırmaktadır. Hepimiz günlük hayatımızda yada iş hayatımızda bilgisayar ekranı önünde veya yollarda oldukça fazla vakit harcamaktayız. Eğer bu vakitler içerisinde imkanınız varsa neden kısa bir süre için  dinlenmeyesiniz ki ? Bunun için yapmanız gereken tek şey uygun bir yer seçmek ve devekuşu yastığınıza başınızı sokarak bu kısa süreli uykunun tadınını çıkartmak.

Önceki makalemiz muhteşem bir manzaraya sahip Holman Rezidans hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın