Giyilebilir uyku tulumu Napsack

Kışın dalışı, avlanmayı ve benzeri açık hava sporları yapmayı sevenlerden misiniz ? Açık havada Napsack, dondurucu kış sabahları için mükemmel bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Napsack kabarık bir ceket gibi giyilen, omuz ve ayak bölümlerinde fermuar olan kullanışlı bir uyku tulumu. Aynı zamanda bir mont gibi de giyebileceğiniz ve sıcaklığını hiç terk etmek zorunda kalmadan elbiselerinizi değiştirebileceğiniz mükemmel bir yardımcı.

İster evde, ister kampta, giyilebilir uyku tulumu Napsack’ın çok yönlü fermuarları sayesinde artık uyku tulumunuzun içinden çıkmadan yürüyebilir, dilediğiniz gibi rahatça hareket edebilirsiniz. Evinizde çalışırken, kitap okurken, televizyon izlerken kullanabileceğiniz Napsack, oldukça fonksiyonel bir uyku tulumu. Kısacası giyilebilir uyku tulumu Napsack kesinlikle hareket kabiliyetinizi kısıtlamıyor.

Tulumun omuz hizasında bulunan fermuarları açarak kollarınızı dışarı çıkartabilmeniz de tulum için çok büyük bir avantaj sağlamış. Bu şekilde uyurken tulum içinde sıkışmıyor veya tulum üzerinizdeyken elleriniz serbest olduğu için her işinizi kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Tamamen giyilebilen uyku tulumunun ayak tarafındaki fermuarı açıp tulumunuzu dizlerinize kadar katladıktan sonra, tulumunuzdan hiç çıkmadan istediğiniz yere rahatça gidebilirsiniz.

Giyilebilir uyku tulumu Napsack üzerinde bulunan ek ceplerde telefonunuzu veya diğer kişisel eşyalarınızı taşıyabilir, göğüs hizasında bulunan ve uyku tulumunun içinden de geçişi olan özel cep sayesinde bir iç kulaklık takarak müziğinizide dinleyebilirsiniz. Ayrıca kullanışlı kapşonu rüzgarlı havalarda sizi soğuktan korur.

Turuncu, mavi, siyah ve yeşil renklerde harika bir ürün yelpazesi olan giysi şeklinde kapşonlu uyku tulumlarının, yetişkinler ve çocuklar için farklı boyut ve ebatları da bulunmakta.

Giyilebilir uyku tulumu Napsack’in fiyatları ve ürün yelpazesini incelemek isteyenler polerstuff.com adresini ziyaret edebilirler.

Önceki yazımız Volkswagen kamp karavanı hakkında bilgiler vermektedir. Kamp ve karavan tutkunlarının, çok foksiyonlu bu karavan tasarımını mutlaka incelemesini öneririz.

  

Bir Cevap Yazın