Taşınabilir kasa The Guardian’la güvendesiniz

Para, kıymetli evrak, saat veya mücevher. Seyahate gidiyorsunuz ancak bazı kıymetli eşyalarınızın da sizinle en güvenli şekilde gelmesi lazım. Artık bu güvenlik problemini çözmek taşınabilir kasa The Guardian sayesinde mümkün kılınıyor.

Döttling isimli lüks kasalar üreten firma, altı adet saat koyabilme kapasiteli ayrıca mücevher, para ya da değerli belgelerin de saklanabildiği taşınabilir kasası The Guardian’ı piyasaya sürdü.

4 kg ağırlığındaki Guardian, 35 cm uzunluğunda ve 13.5 cm genişliğinde. Taşınabilir el kasanın içi, aramid karbon kumaş ve polikarbonat kaplı karbürden üretilmiş. Kapağında ise 3 haneli tuş kilitli yüksek güvenlik sistemi bulunuyor. The Guardian’ın ayrıca GPS takip sistemi de mevcut. Bu sayede yüksek güvenlikli çanta çalınsa veya kaybolsa bile yeri kolaylıkla tespit edilebiliyor.

Guardian el kasanın kaplamalarından iç tasarımına kadar her detayı kişileştirilebiliyor. Dana derisi kaplı versiyonun fiyatı 12,000 Euro, timsah derisi kaplı versiyon ise 14,500 Euro satış fiyatıyla tüm Döttling satış noktalarında bulunuyor.

Alman Döttling firmasının usta işi kasaları güvenliğin haricinde kullanıcılarına kaliteyi de beraberinde sunuyor. The Guardian’ın deri kılıf ile kaplanan çift katmanlı koruma yapısı, elmas kadar sert malzemesi sayesinde Döttling’in güvenliğini aşmak için kullanılacak olan delici ve kesici aletlere geçit vermiyor. Tüp şeklindeki kasa ayrıca polis kalkanlarında da kullanılan polikarbon malzemesi sayesinde darbelere karşıda yüksek koruma sağlıyor.

Dünyanın ilk yüksek güvenlikli çantası olan The Guardian’ı elde, omuz askısıyla ya da valizde taşımak mümkün. Nereye giderseniz gidin Döttling The Guardian ile artık saatleriniz, mücevherleriniz, paranız, evraklarınız her zaman yanınızda, her zaman güvende.

tasinabilir-kasa-the-guardian-la-guvendesiniz-designcoholic-11

tasinabilir-kasa-the-guardian-la-guvendesiniz-designcoholic-12

Önceki yazımız İçine sıcak su doldurulabilen hidro hamak hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın