Dünyanın en pahalı otobüsü Modern Touring Bus

Bu otobüsü farklı yapan, Lüx iç tasarımının yanı sıra içerisinde gizli olan araba garajı, evet yanlış duymadınız bu otobüs gerçekten konfor ve lüxlüğü ile her şeyi düşünülmüş özel bir otobüs.

Alman firması Volkner Mobil GmbH’nın tasarlayıp ürettiği bu lüks otobüsün fiyatı 1.2 milyon İngiliz Sterlini. Dünyanın en pahalı otobüsü olarak değerlendirilen Modern Touring Bus uzun süreli seyahatler için tasarlanmış muhteşem bir otobüs.

Lüks düşkünü ve sürekli turnelere çıkan ünlü pop yıldızlarının ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan otobüs 12.2 metre uzunluğunda. Her detayın özen ve büyük bir incelikle tasarlandığı modern otobüs, 5 yıldızlı bir otelin konfor ve lüksüne sahip. İçerisinde yaşam, yatak alanı, oturma odası, lüks bir mutfak ve ferah bir banyosu bulanan pahalı otobüste birde binek bir aracı park halinde taşıyabilen kapalı bir garaj bulunmakta.

Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen karavan fuarında görücüye çıkan dünyanın en pahalı otobüsü Modern Touring Bus oldukça büyük bir ilgi gördü.

Önceki yazımız Minimalist salon tasarımları hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın