Taşınabilir sauna tasarımı

Kış aylarında rüzgarların sertleşmesi ile dalgaların çoğalmasını fırsat olarak gören kış sörfçüleri için tasarlanmış bu sauna adeta sıcacık bir sığınak.

Her türlü araca bağlanabilen römorklu sauna, her yere rahatlıkla taşınabilmekte. Kışın sörf yapmayı seven sörfçüler için düşünülmüş sauna, okyanusun soğuk sularından sonra, bir yandan ısınırken diğer yandan da sauna keyfi yapmaya imkan veren yaratıcı bir tasarım. Tabi ki sauna’nın kullanım alanını sörfçüler ile sınırlamak yanlış olur. Böyle bir saunaya sahip olursanız, kışın kayak yapmaya gittiğiniz bir dağda, karların içinde sauna keyfi yapmakta oldukça güzel olur.

Şık ve zarif görünüşünün haricinde her yere taşınabilmesi ile de büyük bir avantaj yaratan sörf sauna aynı zamanda 8 kişilik bir kapasiteye sahip. Sağlamlığı ve dayanıklılığı da göz önünde bulundurularak tasarlanmış seyyar sauna, nem, soğuk hava, tuzlu su ve yağmur suyu gibi dış etkenlere karşı dayanıklı ahşap ve paslanmaz galvaniz çelikten üretilmiştir.

Amerika Portsmouth’da hizmet veren Surf Sauna firması müşterilerinin özel isteklerine uygun olarak da üretim yapmakta veya sauna kiralama hizmeti de vermektedir.

Önceki makalemiz Kuğu şeklinde yatak tasarımı hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın