Volkswagen kamp karavanı

Yaz gelince insanlar doğayla buluşmak, mavi ve yeşilin tadını çıkarmak ve tabiki yoğun geçen iş temposundan kurtulup, kafa dinlemek, dinlenmek isterler. Tatil planları için oldukça fazla seçenek mevcut. Bunlardan birisi de karavanla tatil elbette.

Hem eğlenceli hem de en çok detay düşünmenizi sağlayan tatil planıdır karavanla seyahate çıkmak. Yolculuğunuzu iyice planlayıp, rotanızı ve duracağınız noktaları yola çıkmadan önce belirlemeli, ekonomik koşulların da planını yapmalısınız. Eğer yola çıktıktan sonra maddi yönden sıkıntı oluşursa hem geri dönüşünüz de problemler oluşur hemde karavan tatiliniz keyifsiz bir hal alır. Rotanızı bilmezseniz doğanın size verdiği huzur ve eşsiz manzara eşliğinde yolunuz uzar da uzar. Karavanla seyahat eden insanlar genelde geri dönüşü çok zor yaparlar. Dönmek istemezler, daha çok kalabilmek , daha fazla yer görebilmek için uğraşır dururlar. Heleki altınızda böylesine güzel, minibüsten bozma bir karavan varsa dönüş yolu daha zor gelir insana.

Çok fonksiyonel Volksvagen kamp karavanı sayesinde, başka bir araç ile karavanınızı çekmek zorunda kalmadan istediğiniz her yere özgürce seyahat edebilirsiniz. Karavan turunda çok fazla konfor aramayan “önemli olan yeni yerler keşfetmek” diye düşünenlerin tercih edebileceği Volkswagen’in 1967 model westfalia tipi karavan modeli size karavan seçiminde ilham kaynağı olacaktır.

Şirin ve kibar bir görünüm dışında oldukça fonksiyonel şekilde tasarlanmış westfalia karavan ufak bir hacim içinde yatma,oturma,yeme içme birimlerini bir arada sunabilmekte. Örneğin karavanın çift kanatlı ve dışa açılan kapıları sayesinde iç kullanım daha da verimli kılınmış.

Oto Show fuarında sergilenen 1967 Westfalia karavan’da bulunan mini buzdolabı, musluk teşkilatı ve kamp sırasında çeşitli ihtiyaçlara cevap verebilmesi için düşünülmüş. Açılıp kapanabilen ilave tezgahta oldukça kullanışlı.

Ortada yine açılıp kapanabilen bir yemek masası bulunmakta. Karşılıklı konumlandırılmış koltuklar ise tıpkı bir çek yat gibi açılarak yatak oluyor.

Önceki yazımız, rengarenk çiçekli sokakları ile meşhur İspanya Cordoba hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın