Mantar lambalar

Evinizin her köşesini aydınlatmak için çok farklı tasarımlara sahip, ilginç ve değişik lambalar bulabilmek mümkün. Bu ilginç lamba tasarımlarından birisi de mantar şeklindeki bu lambalar.

Japon tasarımcı Yukio Takano tarafından tasarlanmış mantar lambalar, gece yakıldıkları zaman içinde bulunan Led ışıklar sayesinde çok şirin bir atmosfer oluşturuyor. Gündüzleri ise dekoratif birer süs eşyası olarak büfenizin üzerinde, oturma odası veya salonunuzun orta sehpasında rahatlıkla kullanabileceğiniz mantar lambaların farklı renk ve model seçenekleri mevcut.

Doğadan esinlenerek tasarlanmış Led ışıklı mantar lambalar, gerçek ağaç ve ağaç kabukları kullanılarak yapıldıkları için aynı zamanda tam bir doğa dostular. İlk olarak 2010 yılında Design Festa’da sergilenen bu masalsı lambalar, uzun ömürlü ve elektrik tüketiminin de oldukça düşük olması nedeni ile kullanıcılar için ekstra bir avantaj sağlıyor.

Mantar lamba kitleri, kendine has oldukça şık ve orijinal, ahşap veya karton ambalajının içinde geliyor.

Mantar lambalar gibi değişik aydınlatma aksesuarları ilginizi çekiyorsa Kiraz lamba ve Led ışıklı ampüller başlıklı tasarımları da incelemenizi öneririz.

Önceki makalemiz evde kendi kendinize kolaylıkla yapabileceğiniz 14 şubat sevgililer günü hediyeleri hakkında fikirler ve bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın