Phantomenal lambader

Godrik Van Deum tasarımı bu enteresan Phantomenal lambader hakkında bilgi vermeden önce dilerseniz kısaca tasarımcı Godrik Van Deum’u biraz tanıyalım.

Godrik Van Deum, Fransa’da bulunan GUESNER tasarım stüdyosunun hem kurucusu hem de tasarımcısı. Ecole Boulle Sanat Okulu mezunu tasarımcı, bir şirket için tasarım danışmanı olarak Paris’te yaptığı lüks daire tadilatından sonra kurduğu tasarım şirketi ile profesyonel olarak çalışma hayatına başladı.

Başarılı Fransız tasarımcı Godrik Van Deum tarafından tasarlanan, havada uçuyor hissi vererek hayalet bir lamba görüntüsü oluşturan bu phantomenal aydınlatma elemanı aslında ayaklı bir lambader. Tasarımcı optik ilüzyon yaparak eğlenceli ve dikkat çekici bir ürün ortaya çıkarmış. Aslında esnek bir kablo görüntüsündeki aydınlatma elemanının ayağı, üzerindeki abajuru kolayca taşıyabilecek, katı ve dayanıklı bir malzemeden yapılmış. Dahice düşünülmüş ve başarılı bir tasarım harikası olan Phantomenal lambader, kullanıldığı mekanların dekorunu orijinal bir dokunuş ile tamamlıyor.

Beyaz E27 LED ampul tarafından aydınlatması sağlanan Phantomenal lambader, herhangi bir iç mekana uygun olarak sipariş üzerine tek tek hazırlanıyor. Yani sipariş verdiğiniz taktirde tasarımcı ile iletişime geçiyorsunuz ve kullanacağınız mekana göre size özel olarak lambader tasarımı yapılıyor. Her bir parça bu nedenle birbirinden farklı ve benzersiz oluyor ve lambanın altı tasarımcı tarafından özel olarak imzalanıyor.

Fransa’da çeşitli online satış sitelerinde satışa sunulan Phantomenal lambaderin fiyatı verilen siparişe göre değişiklik gösterebiliyor. 135 x 75 x 45 cm boyutlarında olan lambaderin, abajur ve kablosunun bağlı olduğu kısım beyaz olarak düşünülmüş. Lambaderin duyu ise E27 tip ve 1,7 w LED ampulu ile birlikte satılıyor.

Verdiği ışık gölgesi piramidal çapı 25 cm. Mavi LED aydınlatmalı bir ayak anahtarı (açma-kapama düğmesi) bulunuyor. Kablosu ise 1,35 cm. uzunluğunda.

Godrik Van Deum tasarımı Phontomenal lambaderi daha yakından incelemek için guesner.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Önceki yazımız değişik stili ile dikkat çeken Ayakkabı çanta hakkında bilgiler vermektedir.

  

Phantomenal lambader” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın