Dört kutuplu hamak tasarımı

Pottery Barn tarafından satışa sunulan dört kutuplu hamak ( Four Pole Hammock ) tasarımıbahçe veya havuz kenarınızı süsleyecek konforlu ve şık bir tasarım. İki kişinin rahatlıkla kullanabileceği hamak sayesinde muhteşem yaz günlerinin tadını çok daha keyifli bir şekilde çıkartabilirsiniz.

Bir yandan güneşlenirken, diğer yandan da buz gibi bir limonata eşliğinde kitap, dergi veya gazeteniz ile kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

designcoholic-dort-kutuplu-hamak-tasarimi-1

FSC sertifikalı katı okaliptüs ağacından imal edilmiş ve üstün nem direnci kazandırılmış ahşap gövdesi ve güneş, yağmur gibi dış etkenlere dayanıklı kapitone polyesterden imal edilmiş kumaştan oluşan hamağın temizliğide oldukça kolay. Hamağın kumaş kısmını çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkayabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. Kurulumuda oldukça kolay olan hamak, farklı bahçe mobilyası arayanlar ve rahatına düşkün olanlar için çok güzel bir tasarım.

designcoholic-dort-kutuplu-hamak-tasarimi-2

designcoholic-dort-kutuplu-hamak-tasarimi-3

Bir önceki yazımız teras, bahçe veya balkonlarınızda kullanabileceğiniz, değişik bir tasarıma sahip Soğutuculu Bahça Masası hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın