Tepeden kutuplu hamak

Araç arkasında hamak keyfi yapmayı kim istemez ki ? Araçla seyahat edenler için tasarlanmış bu ürün gittiğiniz her yerde kolay ve pratik hamak keyfi sunmakta. Geriye sadece rahatlamak ve manzaranın keyfini çıkarmak kalıyor.

Piknikte, kampta, bahçenizde ve hatta arabanızın çekeceğine takarak istediğiniz her yerde kolaylıkla kullanabileceğiniz tepeden kutuplu bu hamağın tasarım, üretim ve satışı Hammaka firmasına ait.

Tepeden kutuplu hamak kolay kurulumu ve konforu ile özellikle kamp yapmayı sevenler için oldukça ideal. Tek tepe noktasından asılı olması nedeni ile her yöne sallanabilmesinin haricinde, kol ve ayak koyma yerlerinin de olması güzel bir avantaj.

Tepe bağlantısı ve askılı tasarımı nedeni ile yerle ilişiğinizin kesilerek, tamamen havada otuyormuşsunuz hissi veren tek kutuplu hamak pikap, kamyonet, binek ve sıteyşın vagon araçların arkasına bağlantı aparatı sayesinde kolayca monte edilebilmekte. Özellikle kamp, off road, balıkçılık gibi çeşitli spor etkinlerinde bulunuyorsanız bu sandalye hamak oldukça işinize yarayacaktır.

tepeden-kutuplu-hamak-designcoholic

Önceki makalemiz Rüya gibi bir arka bahçe tasarımı hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın