Gözlük şeklinde banyo aynası tasarımı

Banyolar, evlerin gizli ve bir o kadar da önemli mekanlarındandır. Banyoları oluşturuken, kullanılacak malzemeleri ve mobilyaları doğru seçmek gerekir. Evinizin dekorasyonunu oluştururken seçtiğiniz mobilyalar, kullandığınız aksesuarlar aslında sizin kendi karakterinizin evinize yansımasıdır. Banyolarda evinizin özel mekanlarındandır. Evinizin dekorasyonunu tamamlaması açısından kullanacağınız mobilyalar ve aksesuarlar ile banyolarınızı çok daha şık ve bütünsel bir hale getirebilirsiniz.

Rusya’nın ünlü endüstri tasarımcısı Maria Yasko’nun ‘’Reflect Me’’ adındaki yaratıcı gözlük şeklinde banyo aynası tasarımı, size ilham verebilecek keyifli, sade ve zarif bir tasarım. Tasarımlarının ana fikrini, sadelik, zerafet ve benzersiz iç kavramlar oluşturuyor. Tasarımlarında, ilham aldığı doğanın ve yarattığı ana fikrin yanına sanatıda ekleyen Maria Yasko, ortaya benzersiz tasarımlar çıkarıyor.

gozluk-seklinde-banyo-aynası-1

Yuvarlak gözlük şeklinde, oldukça muntazam kesilen ahşap çerçevenin içerisine yerleştirilen aynalar ve duvara monte edilmiş lavabo tezgahının üzerinde kullanılan çanak lavabolar, banyoda aynı anda bulunan iki kişiye de kullanım rahatlığı sağlıyor.

gozluk-seklinde-banyo-aynası-2

Banyo buharından oluşan su damlalarının gözlüklerin altından süzülmesini ve çanaklara damlamasını izlemek yada o damlaları tutmaya çalışmak, hayal gücünüzün de etkisiyle sizi bir anda olsa farklı bir dünyaya götürebilir.

Bir önceki yazımız Yelek Çanta Tasarımı hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın