Modern banyo dolapları

Banyonuzda modern bir tarz yaratmak istediğinizde, banyo aksesuarlarından yer ve duvar seramiklerine, banyo aydınlatmasından banyo dolaplarına kadar birbirleri ile uyum içerisinde olması gereken pek çok detay ve malmezemeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmeniz gerekir.

Bu yazımızda, tüm bu detaylar arasında önemli bir yere sahip modern banyo dolapları hakkında bilgiler ve sizlere fikir verebilecek çeşitli banyo dolabı tasarımlarını bulabileceksiniz.

Modern tarzda bir banyoya sahip olmak için şunları unutmayın :

Ufak ve dar banyolarda tercih edeceğiniz canlı renklere sahip banyo dolapları, banyonuzu daha ferah ve modern gösterecektir.

Parlak ve beyaz lake banyo dolapları modern bir görünümün yanı sıra banyonuzda hijyen duygusunu öne çıkaracaktır.

Çeşitli ebat ve formlarda lavabo üzerine asılacak şık ve modern bir banyo aynasının yanına veya üzerine düşünülecek ufak bir aydınlatma elemanı yine modern bir banyo tarzı için oldukça önemlidir.

Büyük, ufak her türlü banyo dekorasyonunda kullanılacak ikili lavabolar ve altlarındaki çekmeceli banyo dolapları, lavabolar için rahat bir kullanım oluştururken makyaj malzemesi, pamuk, cımbız, saç tokaları, traş takımları, diş fırçaları gibi küçük eşyalarınızı göz önünden kaldırabileceğiniz bir depolama alanı yaratacaktır.

Zemin ile temas etmeyen duvar tipi modern banyo dolapları ve rafları lavabo yakınlarında konumlandırılırsa ihtiyaç halinde kolay erişim sağlar. Ayrıca bu tip dolaplar banyo eşyalarını bir arada ve derli toplu tutmanın en pratik yoludur.

Dilerseniz sizlere örnek teşkil edecek birbirinden şık, modern banyo dolaplarına aşağıdaki fotoğraflardan hemen göz atmaya başlayalım.

Önceki yazımız Modern mutfak dolabı modelleri hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın