Labirent akvaryum

Evinde hayvan besleyenlerin birinci tercihi genellikle akvaryum balıklarıdır. Kimi küçük bir fanusta kimi kocaman bir akvaryumda besler balıklarını. Balıkları izlerken insan gerçekten sakinleşir ama hiç düşündünüzmü standart düz bir akvaryumda balıklar acaba sıkılır mı diye ? İşte bunu düşünen tasarımcılar balıklar için yeni bir akvaryum tasarımı yapmışlar ve ortaya birbirine küçük tünellerle bağlı, dekoratif ve ilginç bir akvaryum çıkmış.

Okinawa Labirent Akvaryum, balıkları sıkıcı bir mekandan kurtarıyor ! Balıkları monoton esaretinden kurtaran bu yaratıcı akvaryum, onlara farklı bir dünya sunuyor.

Labirent akvaryum, altı adet daire şeklinde kubbenin birbirlerine tüp şeklindeki ara geçişlerle bağlanmasından oluşan ilginç ve değişik bir akvaryum modelidir. Daha çok tropikal balıklar için tasarlanan bu ilginç akvaryum üç adet ışığı, temizlik ekipmanları, filtreleri, hava pompaları ve süs bitkileri ile birlikte gelmektedir.

Evinizin dekorasyonuna değişik bir hava katacak labirent akvaryum ilk bakışta bir bilim deneyi gibi gözüksede, balıkların içinde serbestçe yüzdüğü ve dikkatleri üzerine çeken, göz alıcı bir tasarıma sahip.

Evde balık besleyen herkesin sahip olmak isteyeceği labirent akvaryumun fiyatı ise 6.500 Dolar civarında. Akvaryumu satın almak veya bu şık tasarım hakkında bilgi edinmek isteyenler www.opulentitems.com adresini ziyaret edebilirler.

Önceki yazımız Lüks salon takımları ve mobilyaları hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın