Nuca Stüdyo tarafından tasarlanan Phill Restoran

Nuca Stüdyo tarafından tasarlanan Phill RestoranBükreş Romanyada bulunmakta. Oynak duyguların açığa çıktığı, rengarenk mobilyaları, duvar süsleri, zemin ve vinil duvar kaplamaları ile birlikte Japon tarzı karikatürlerin de harmanlandığı çağdaş mimariye örnek, sıradışı mekanlardan bir tanesi Phill Restoran.

Özellikle evlerinin dışında birlikte vakit geçirmek isteyen cocuklu ailelerin rahat edebilecekleri çok keyifli bir mekan.

Çocukların ve yetişkinlerin ihtiyaçlarını yaratıcı ve konforlu bir şekilde karşılayan Phill Restoran’ın içerisinde çocuklar için bir oyun alanı, müzik dinleme yeri, film izleme odası, kafeterya, restoran, kukla ve bale gösterileri yapılan bir alan, hem genç hem yaşlı kesime hitap eden, çok amaçlı oda ekipmanları ile birlikte aile salonları bulunuyor.

Bir gün yolunuz Bükreş Romanya’ya düşerse Nuca Stüdyo tarafından tasarlanan Phill Restoran’ı mutlaka ziyaret etmenizi öneririz.

designcoholic-phill-restoran-1

designcoholic-phill-restoran-2

designcoholic-phill-restoran-3

designcoholic-phill-restoran-4

designcoholic-phill-restoran-5

designcoholic-phill-restoran-6

designcoholic-phill-restoran-7

designcoholic-phill-restoran-8

designcoholic-phill-restoran-9

designcoholic-phill-restoran-10

designcoholic-phill-restoran-11

designcoholic-phill-restoran-12

designcoholic-phill-restoran-13

designcoholic-phill-restoran-14

designcoholic-phill-restoran-15

Önceki yazımız Bangkok Üniversitesi renkli ve interaktif multi level sosyal salon tasarımı hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın