Teknolojik ve modern restoran İnamo

İngiltere’nin Londra kentinde bulunan, teknolojik ve modern tasarımlı İnamo Restoran, diğer restoranlara göre çok farklı bir yönü ile dikkat çekiyor. Teknolojinin tüm olanaklarından yararlanılarak tasarlanmış dokunmatik masalar sayesinde verilen sipariş sistemi İnamo Restoran’ın en büyük özelliği. Amaçlanan ise; interaktif sipariş sistemi ile siparişlerin zamanında alınıp hemen servis edilmesini sağlamak.

İnamo, farklı ülkelerin mutfaklarının tatlarını müşterilerine sunan bir Uzakdoğu restoranı ve aynı zamanda bir bar olarak düşünülmüş. Teknoloji yardımını da konseptine ekleyen modern restoran, yemek deneyimlerinizi parmak uçlarınız ile şekillendirebileceğiniz bir mekana dönüşmüş. Bütün masalara yerleştirilen dijital menüler ( e-menu ) sayesinde sipariş verebileceğiniz her şeyi görebiliyor, seçebiliyor, garsonun gelmesini beklemeden hemen siparişinizi verebiliyor ve kısa sürede servis hizmeti alabiliyorsunuz.

Masaların üzerinde bulunan interaktif sistem sayesinde sadece sipariş vermiyorsunuz, yemeğinizin gelmesini beklerken masadaki temayı değiştirebiliyor, oyun oynayabiliyor, yol ve hava durumunu öğrenebiliyor ve hatta kendinize taksi bile çağırabiliyorsunuz. Sistem sayesinde yemek siparişinizi ve diğer aktiviteleri kendiniz yapabiliyorsunuz ama size en iyi hizmeti sunabilecek personelde her daim sizin hizmetiniz için hazır bekliyor.

Teknolojik ve modern restoran İnamo sadece Japon, Çin, Tayland, Kore gibi Uzakdoğu Ülkeleri mutfaklarından derlediği lezzetleri müşterilerine sunuyor. Yolunuz Londra’ya düşerse, lezzeti ve özgünlüğü konusunda oldukça iddialı ve içerisine girdiğinizde teknoloji ve baharat kokan İnamo Restoran’a gitmenizi tavsiye ederiz.

Önceki makalemiz Yassı ampul tasarımı hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın