Ağaç sehpalar

New York merkezli dekorasyon firması Chista, 1990 yılında kurulmuş bir firmadır. Mobilya, aksesuar ve aydınlatma alanlarında tasarladığı dekorasyon ürünleri ile öne çıkan Chista’nın ülke çapında da bir çok showroomu var. Koleksiyonunda genel olarak, günlük hayatta kullanılan ve mobilyaları tamamlayan aksesuarlarda heykelsi objeler kullanılırken, mobilyalar ise primitivizm ve modernizmin kökleri ile bütünleşiyor.

Chista’nın tasarımı tek parça masif tik ağacı sehpada ise modernizm ve rustik bir arada kullanılarak mükemmel bir uyum yakalanmış. Ağaç sehpada kullanılan alt metal baza boyut ve görünüm açısından ahşap mobilyanın önemli bir parçası. Üst kısımda kullanılan tek parça tik ağacı ise ağaç sehpaya mükemmel bir zenginlik katmış.

Metal ve ahşap iki malzemenin birlikte kullanılması ise hem ilginç hem de beklenmedik bir uyum oluşturmuş. Şık, görkemli, zengin aynı zamanda da kullanışlı görünen mükemmel bir ağaç sehpa tasarımı ortaya çıkmış. Bu heybetli, modern-rustik ağaç sehpayı evinizin neresinde kullanırsanız kullanın ortama ayrı bir hava katacağı kesin. Kare olarak tasarlanan ağaç sehpanın ölçüleri ise; 107 cm × 107 cm, yerden yüksekliği 41 cm.

Chista firmasına ait tek parça masif tik ağacından yapılmış ağaç sehpa modellerinden bazılarını aşağıdaki fotoğraflardan görebilirsiniz.

Bu modern ve hoş ahşap sehpalar hakkında daha fazla bilgi ve Chista firmasının diğer dekorasyon ürünlerini görmek için chista.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Önceki makalemiz bir kendin yap projesi olan Evde kolay lamba yapımı hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın