Boxetti koleksiyonu dönüşebilen mobilyalar

İşlevsellik, ileri teknoloji, çağdaş ve minimalist tasarım olmak üzere üç temel ilkeleden yola çıkarak tasarlanan bu göz alıcı ve dönüşebilen mobilyalar Boxetti koleksiyonuna aittir. Boxetti modülleri maksimum verim elde etmek için tasarlanmıştır.

designcoholic-boxetti-koleksiyonu-donusebilir-mobilyalar-1

Tasarımların kompakt ve katı bloklar halinde tasarlanması, mobilyaların çok farklı tasarımlara dönüşmesine imkan sağlamıştır. Rahat ve oldukça kullanışlı mödüllerin yatak odaları, çalışma odaları, mutfak ve yaşam alanları için tasarlanmış farklı çeşitleri bulunmaktadır.

designcoholic-boxetti-koleksiyonu-donusebilir-mobilyalar-2

BOXETTI PROVATE – Yatak Modülü

Boxetti’nin özel yatak modülü, yatak odaları için tasarlanmıştır ve çift kişilik yatak, komodin ve gardırop işlevlerini barındırmaktadır. Bir uzaktan kumanda ile katlanır yatak platformu kapatılarak dekoratif bir elbise dolabı görünüme geçebilmektedir ve bu sayede ufak yatak odalarında yer kazanmaya olanak sağlamaktadır. Yatak odası modülü, raflar, çekmeceler ve bir elbise dolabı da dahil olmak üzere altı bölümden oluşmaktadır. designcoholic-boxetti-koleksiyonu-donusebilir-mobilyalar-3

BOXETTI PRACTICE – Çalışma Modülü

Çalışma odaları için tasarlanan bu modül, çekmecelerin olduğu bir blok, bir kitaplık sistemi ve ayarlanabilir çalışma masasından oluşmaktadır. Manuel olarak katlanabilir masa, ufak çalışma odalarında yer kazanmaya olanak sağlamaktadır.

designcoholic-boxetti-koleksiyonu-donusebilir-mobilyalar-4

BOXETTI LUNCH – Mutfak Modülü

Boxetti Lunch, tüm gerekli mutfak ekipmanları içeren çok fonksiyonlu bir mutfak ada birimidir. Modüle yerleşik bir mini buz dolabı, lavabo ve musluk bulunmaktadır. Otomatik kayar üst yüzey, modül kullanılmadığı zaman tüm mutfak ekipmanlarını gizlemektedir.

designcoholic-boxetti-koleksiyonu-donusebilir-mobilyalar-5

BOXETTI THRILL – Televizyon ve Ses Sistemi Modülü

Yine ufak salonlar için düşünülmüş bu modül, televizyon ve hi-fi ses sistemi ile beraber tasarlanmış kompak bir modüldür. Yüksek kaliteli ses ve görüntü performansı sağlayan etkileyici tasarım, Häfele lift sistemi ile donatılmıştır.

designcoholic-boxetti-koleksiyonu-donusebilir-mobilyalar-6

BOXETTI LOUNGE – Yaşam Alanı Modülü

Çıkarılabilir sehpalar, yemek masası ve üçlü koltuk biriminden oluşan mobilya kümesi, dar yaşam alanları için özenle tasarlanmıştır.

designcoholic-boxetti-koleksiyonu-donusebilir-mobilyalar-7

Küçük ev tasarımları veya ufak mekanlarda alan kazanabilmek için tercih edilebilecek bu kullanışlı mobilyara sahip olmak veya dönüşebilen mobilyalar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Boxetti koleksiyonuna buradan ulaşabilirsiniz : www.boxetti.com

Bir önceki yazımız olan Home Ofisinizde Kumda Sörf başlıklı makalemiz Home Ofislerinde farklı tasarım fikirleri arayanların oldukça ilgisini çekecek.