Köşe sandalye tasarımı

Bu eşsiz ve şık köşe sandalye tasarımı, İsveç’li tasarımcı Anton Björsing tarafından dizayn edilmiş. Alışılmışın dışında tasarlanan köşe sandalyemekanların boş kalan köşe alanlarını değerlendirmek ve vurgulamak için düşünülmüşSandalye birbiri ile bağlantılı iki parçadan oluşturulmuş ve sadece siyah renkte üretilmiş. Köşeye uygun olarak bükülen ve iki sandalyeyi birbirine bağlayan ahşap çizgiler, kullanıldığı köşe alanına modern ve özgün bir hava katmış. Yan yana oturan iki kişinin sohbet etmesi biraz zor olsda, aynı anda iki kişi tarafından kullanılabilir olması fikir açısından pratik, görsellik açısından da oldukça ilginç.

designcoholic-kose-sandalye-tasarimi-1

Köşe sandalyeyi, evinizde bulunan kullanmadığınız köşeleri değerlendirmek ve çekici hale getirmek için kullanabileceğiniz gibi aynı odayı paylaşan çocuklarınızın odasında kullanarakta, onlara aynı zamanda eğlenceli bir oyun alanı yaratabilirsiniz.

designcoholic-kose-sandalye-tasarimi-2

designcoholic-kose-sandalye-tasarimi-3

designcoholic-kose-sandalye-tasarimi-4

Eğer dikkat çekici tasarımlardan hoşlanıyor ve evinizin dekorunda modern tasarımları tercih ediyorsanız bu köşe sandalye tasarımı sizin tercihiniz olabilir.

Bir önceki yazımız Elbise Odası Tasarımları hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın