Yuvarlak ahşap sehpalar

Ahşabın hoş etkisinin görünümü sehpalara uygulanınca çok çarpıcı tasarımlar ortaya çıkıyor. Günlük hayatta pratik olmanızı sağlayan ve evinize şıklık veren yuvarlak ahşap sehpalar, gelen misafirlerinizi ağırlamanız için de büyük kolaylık sağlıyor.

Portland, Oregon merkezli tasarımcı Michael Arras, çarpıcı bir sehpa tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Büyüklü küçüklü yuvarlak ahşap parçalarını bir araya toplayarak oluşturduğu sehpaları seri olarak dilediğiniz her renkte tasarlayan Michael Arras, bu özel sehpaları kendi web sitesinde satışa sunmuş.

Sehpanın üzerinde bulunan her bir yuvarlak ahşap parça diğer parçalara bağlı olduğundan yerinden çıkma yada kırılma gibi bir riski bulunmuyor. En büyük yuvarlak ahşap sehpa 24 adet parçadan oluşuyor. Michael Arras yuvarlak sehpaların yapımında, akçaağaç, kontrplak ve küçük ahşap parçalar kullanıyor.

Sehpa yüzeyinin rengini ise, dayanıklı, yarı parlak, su bazlı poliakrilik ahşap boyası kullanarak istediğiniz renk seçeneklerine göre hazırlıyor. Sipariş verdiğiniz taktirde 4-5 hafta içerisinde UPS ile sehpanız elinizde oluyor. Montajı ise, sehpa ile birlikte gönderilen talimatlar kitapçığı ile 5 dakikada yapılıyor. Daha ayrıntılı bilgi ve fiyat listesi için Michael Arras’ın michaelarras.com adresindeki web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Önceki yazımız Vaka taşınabilir ampuller hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın