Bu gelinlik yürek hoplatıyor !

Bir gelinliğe karar verme sürecinin en zor kısmı, herkesi memnun edecek bir model bulabilmek olsa gerek. Bir gelinlik modeli seçilirken önce model anneye beğendirilecek, anne seçtiğiniz modeli beğense kayın valideniz beğenmeyecek, kayın valideniz beğense yengeniz beğenmeyecek gibi sanki sonsuza kadar sürecekmişcesine bir karmaşa içerisinde, kendinize uygun bir gelinliğe karar vermek gerçekten oldukça güç.

İşte bu sorunlar üzerinden yola çıkarak, acaba 2014 yılının en güzel gelinliği hangisidir diye araştırmaya başladık ve aradığımızı da sanırım bulduk. 2014 yılına yaraşır, zarif ve bir o kadarda şık, adeta yürek hoplatan bu muhteşem gelinliği hemen sizlerle paylaşmak ve sizlere bir alternatif gelinlik modeli sunmak istedik.

Resimde görmüş olduğunuz bu zarif gelinlik Berta Bridal’ın 2014 yılı gelinlik koleksiyonuna ait. Elbette birbirinden güzel ve şık başka gelinlik tasarımlarıda var ancak biz içinden en çok bu modeli beğendik.

Berta Bridal’ın 2014 Kış Koleksiyonuna ait diğer gelinliklere göz atmak isteyenler aşağıdaki adresi ziyaret edebilirler.

Berta Bridal 2014 gelinlik koleksiyonu : www.bertabridal.com

Önceki makalemiz Para harcamadan evinizi yeniden dekore etmek hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın