Christian Louboutin Kapsül ( Pilule ) çanta

Ünlü Fransız tasarımcı Christian Louboutin , geçmiş yılların favori parçalarından derlenmiş ikonik tasarımları ve kapsül ( Pilule ) çanta koleksiyonları ile 20. yılını kutluyor.

designcoholic-christian-louboutin-kapsul-canta-1

Özellikle Hollywood ünlülerinin en çok tercih ettiği markalardan biri olan Christian Louboutin denince akla gelen ilk şey; farklı tarzı ve trendy tasarımları. 2012 yılının en marjinal çanta tasarımı da Christian Louboutin’in imzasını taşıyor.

designcoholic-christian-louboutin-kapsul-canta-2

Bir dozu 500 mg kapsül ilaç şeklinde olan bu çanta, özellikle çanta alma hastalığı olanlara iyi gelecek. 500 mg lık kapsül ( Pilule ) çantaların dış yüzeylerinde %100 reçine kullanılmış. Mavi-beyaz ve kırmızı-siyah renklerde iki çeşit olarak tasarlamış.

designcoholic-christian-louboutin-kapsul-canta-3

Çantaların iç kısmında ise kırmızı deri kullanılmış. Omuza takılması için ise altın bir zincire sahip. Sınırlı sayıda üretilen, son derece ilgi çekici görünen, farklı, cesur ve sıra dışı tasarımlı bu çantalar 6.995 dolar dan satışa sunulmuş.

designcoholic-christian-louboutin-kapsul-canta-4

designcoholic-christian-louboutin-kapsul-canta-5

designcoholic-christian-louboutin-kapsul-canta-6

designcoholic-christian-louboutin-kapsul-canta-7

designcoholic-christian-louboutin-kapsul-canta-8

Kaliteli ve şık tasarımları ile dikkat çeken bayan çanta modelleri ilginizi çekiyorsa Giorgio Armani Çanta Koleksiyonu başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Bir önceki yazımız, Plan B Mimarlığın tasarlamış olduğu V House Villası hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın