Değişik örgü bere modelleri

Kış aylarında insan bazen soğuktan ne giyeceğini şaşırıyor. Hem üşütmemeye özen gösteriyor hem de şıklığından bir şey kaybetmek istemiyor. Durum böyle olunca da kışın giydiğimiz kıyafetlere daha çok önem veriyoruz.

Bazılarımızın bere kullanma alışkanlığı olmasa da bazılarımız beresiz dışarıya çıkmıyor. Çünkü bere kullanmak özel zevk gerektiren bir şeydir. Günümüzde çok farklı modellerde bereler bulunmaktadır. Özellikle el örgüsü bereler son yıllarda çok revaçta.

Soğuk kış aylarından korunmak için örgü bere yapmaya karar verdiniz ancak herkeste olmayan, size özel, şık ve değişik bir bere tasarımı olması için bere örnekleri arıyorsunuz. Sizler için hazırladığımız ilginç ve değişik örgü bere, atkı, örü şapka tasarımları hem size ilham kaynağı olabilir hem de yapacağınız örgü bere ve şapkalar için size orijinal fikirler verebilir.

Çok şık ve modern, çocuk, bebek, bay, bayan bere ve atkı modellerinden oluşturduğumuz örgü örneklerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Ayrıca sonbahar aylarında şık görünmeniz için çeşitli modellerde tasarlanmış Victoria’s Secret kaşmir koleksiyonu başlıklı tasarımlara da göz atmanızı öneririz.

Önceki yazımız, masa yüzeyi ile temas etmeyen, değişik ve ilginç bir tasarıma sahip Yüzen kupa tasarımı hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın