Gitar sırt çantası

Pratesi 1948 yılında kurulmuş, İtalya’nın lüks markalarından, nesiller boyunca babadan oğula geçen köklü bir aile şirketidir. Dericilik alanında oldukça benzersiz ve kendi kişisel tarzını yansıtan tasarımları ile her zaman öne çıkmayı başarmıştır. Pratesi tasarım çizelgesini oluşturan geleneksel çizgilere gösterilen saygı çerçevesinde, sürekli gelişen teknolojiyi de göz önünde bulundurarak, günümüz dijital çağına uygun Gitar görünümlü sırt çantasını (Guitar Backpack) tasarladı ve piyasaya sundu.

designcoholic-gitar-sirt-cantasi-1

Doğal sebze boyalı dana derisinden imal edilen gitar sırt çantasının içerisinde MP3 mini hoparlör bağlantısı bulunuyor. Mini hoparlör iki adet AA pil ile çalışıyor. MP3 çalarınızı sırt çantanızda kullanarak fark yaratabilirsiniz. Omuz askısını kendinize göre ayarlayabilir, çantanın içerisinde bulunan fermuarlı cepler sayesinde eşyalarınızı düzenli olarak yerleştirebilirsiniz.

designcoholic-gitar-sirt-cantasi-2

designcoholic-gitar-sirt-cantasi-3

designcoholic-gitar-sirt-cantasi-4

designcoholic-gitar-sirt-cantasi-5

designcoholic-gitar-sirt-cantasi-6

designcoholic-gitar-sirt-cantasi-7

designcoholic-gitar-sirt-cantasi-8

designcoholic-gitar-sirt-cantasi-9

designcoholic-gitar-sirt-cantasi-10

designcoholic-gitar-sirt-cantasi-11

Pratesi Gitar sırt çantasını İtalya dışından sipariş verdiğiniz taktirde, iki adet AA pil ve Pratesi-Made in Italy imzalı şık toz torbası ile birlikte 5 gün içerisinde size ulaştırılıyor. Pratesi Gitar sırt çantası siyah, kahverengi, kırmızı ve mavi gibi pekçok renklerde imal edilmiş. Ürünlerin 2 yıl garantisi var.

Pratesi Gitar sırt çantası modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

Bir önceki makalemiz Köşe Sandalye Tasarımı hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın