Yap boz ayakkabı

Modacıların uçsuz bucaksız hayal gücü tasarımcıların ellerinde yeniden hayat buluyor. Gündelik yaşantımızın alışılagelmiş tasarımlarını nakavt etmeye devam eden birbirinden ilginç ayakkabı modellerine bir yenisi daha, Yap Boz Ayakkabı ismiyle giriyor.

“Ay’da yaşam” sloganı altında, sınırlı sayıda üretilen bu değişik, topuklu yap boz ayakkabı tasarımı Moon Life’ a ait. Ayakkabı düz karbon fiber parçalar, tel ve deri malzemeler kullanılarak, yap boz şeklinde yapılmış parçalar halinde satılıyor.

Kolayca değiştirilebilir ve istenildiğinde zevke göre özelleştirilebilir ayakkabı parçaları sayesinde, birkaç dakika içinde ayakkayı monte edip kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Bilimkurgu filimlerinden fırlamış gibi gözüken yap boz ayakkabının ilerleyen yıllarda farklı modelleri de satışa sunulacak.

Yap boz ayakkabı gibi değişik ve sıra dışı topuklu ayakkabılar ilginizi çekiyorsa Rodarte ışık topuklu ayakkabıChristian Louboutin ayakkabı , J Adore Charlotte Olympia “Avalon” ayakkabı başlıklı tasarımları da mutlaka incelemenizi öneririz.

Önceki yazımız led ışıklı Mantar lambalar hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın