Yelek Çanta Tasarımı

Çok zekice düşünülerek tasarlanmış bu ürünün tasarımcısı Rotem Lewinsohn. Bezalel Academy Sanat ve Tasarım / Takı ve Moda Bölümü mezunu olan tasarımcı, normalde yelek görünümlü olan fakat üzerinde bulunan fermuarları ile oynayarak sonrasında bir çanta haline getirebileceğiniz değişik ve enrteresan bir ürün tasarlamış.

yelek-canta-1

Rotem Lewinsohn, özellikle alışverişlerde plastik torbaların çok fazla kullanılması ve çevre kirliliği yaratması yüzünden doğaya verdiği zararın gün geçtikçe daha çok artması ve kendisinin de plastik torba kullanımına karşı olmasından dolayı bu yelek çantayı tasarlamış.

yelek-canta-2

Özellikle alışverişe giderken kullanılması amaçlanan bu ürün aynı zamanda geri dönüşüm projelerine de katkı sağlıyor. Hem günlük giyimin bir parçası hem de alışveriş çantası olarak kullanılabilen ürün, tekrar tekrar kullanılabilirliği ve doğa dostu olması açısından geri dönüşümün alternatif bir parçası.

yelek-canta-3

Önce üzerinizde bir yelek daha sonra ise alışveriş çantası. Bunun olması içinse üzerinde bulunan fermuarları kapatmanız yeterli. Hem giysilerinizin bir parçası hem de doğa dostu, mükemmel bir yelek çanta tasarımı !

Bir önceki yazımız Geri Dönüşümlü Kağıtlardan Yapılmış Hoparlör Tasarımları hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın