Gizli mutfak dolabı sistemleri

Şu sıralar mutfaklarda perde arkasında çalışan elemanlar ve daha fazla depolama imkanı sunan tasarımlar revaçta. Bizde sizin için bu ihtiyaçlara yönelik bir araştırma yaptık ve Nexus21 ile karşılaştık.

Genellikle ölü ve kullanışsız köşeleri daha verimli hale getirmek için, Nexus21 firmasının tasarladığı AL-125 gizli mutfak dolabı sistemi yaklaşık 115 kg yük kaldırma kapasitesine sahip.

Mutfağında daha fazla alana ihtiyaç duyanlar için çeşitli ebat ve modellerde tasarlanan asansörlü mutfak dolapları, kullanılmadıkları zaman dolabın içinde gizlenerek tezgahın kullanımına da olanak sağlıyor. Kapalıyken tezgah yüzeyinde hiçbir çıkıntı ve kot farkı yaratmayan gizli dolap sistemleri mini bar, televizyon ünitesi, kiler gibi amaçlara da hizmet edebiliyor.

Tek bir düğme yardımı ile kolaylıkla açılıp kapanabilen bu kullanışlı sistemler aynı zamanda mutfaklarda yeni depolama alanları sunuyor. Duvarda görülen küçük düğmeler sayesinde, ağır mutfak eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir bölme itme sistemi sayesinde yükseltiliyor. Düğmeye tekrar dokunduğunuzda gizli bölme yavaşça aşağı iniyor ve tezgah üzerinde hiçbir çıkıntı bırakmadan kayboluyor.

Pratik bir gömme dolap arabirimi olan Nexus21 mutfak tasarımı için gerçekten harika bir seçim. Ve gerçekten kullanışlı.

Önceki yazımız Eriyen bina tasarımı hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın