Reklamlar

designcoholic.com’un etkili reklam yöntemi nedir?
Kaliteli ve özgün içerik prensibi ile kısa sürede tüm dünyada dikkat çeken ve internet dünyasında hızla ilerleyen designcoholic.com, yayınladığı doğru bilgi ve içerik paylaşımları sayesinde, yerli ve yabancı pek çok okuyucusunu tasarımcıların çalışmaları ile buluşturmaktadır.
designcoholic.com, başta Türkiye olmak üzere, dünyanın çeşitli ülke ve sektörlerinde tasarım, ürün ve marka hizmeti veren kişi yada firma sahiplerini yerli-yabancı bir çok okurla buluşturmak amacı ile yayınladığı yazı ve makalelerinde, okuyucu odaklı makale reklamlarına yer vermektedir.
designcoholic.com, ürün, marka ve tasarımlar hakkında açıklayıcı bilgilerin yanı sıra içerikler ile alakalı çeşitli görselleri de okuyucuları ile paylaşarak tanıtım yapmak isteyen kişi yada firma sahiplerine, uzun süreli, etkili ve düşük bütçeli, okuyucu odaklı makale reklam imkanı sunmaktadır.
Okuyucu odaklı makale reklam nedir?
designcoholic.com’da marka, ürün yada tasarımınız hakkında yayınlanacak makale veya yazılarınız designcoholic.com ziyaretçi ve okuyucularının görüşlerini etkiler. Makaleler yolu ile yaptığınız tanıtımlar hakkında bilgi sahibi olan okuyucular, size kısa sürede olumlu yönde geri döner.
Kişiden kişiye yayılması amaçlanan makale reklamlarını bir virüse benzetebilirsiniz. Reklamı designcoholic.com’da yayınlanmaya başlayan bir markanın resim, video, yazı gibi reklam tanıtımları kişiden kisiye yayılarak elverişli bir kullanıcıya ulaşır ve kullanıcı da bu markanın ürünlerini beğenirse virüsü kapmış, yaymaya başladığı anda da diğer beğenen kullanıcılara bu virüsü bulaştırmış olur.
Bu yöntemle hızlı bir şekilde yayılabilen okuyucu odaklı makale reklamlar beklenenin çok üzerinde geri dönüşümler sağlaması nedeniyle günümüzde oldukça ilgi görmeye ve firmalar tarafından tercih edilmeye başlanmıştır.
designcoholic.com’da tanıtım yapmanın avantajları nelerdir?
– designcoholic.com web sitesinden yaratılacak ek trafik,
– Marka bilinirliliğine katkı,
– Ürünlerini dünya çapında tanıtma imkanı,
– Müşterilerin ürün sahiplerine direk ulaşma imkanı,
– Dünya çapında pek çok okuyucuya sahip bir web sitesinin parçası olma imkanı,
– Düşük reklam bütçesi ile hızlı ve kolay satış imkanı.
Okuyucu odaklı makale reklam ücreti ne kadar?
Tasarımlarınızı, ürünlerinizi yada markanızı başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya tanıtmak istiyorsanız, designcoholic.com’da ürün, tasarım, marka, firma veya yaptığınız iş ile alakalı haberleri makale olarak yayınlatabilirsiniz.
Tanıtmak istediğiniz birden fazla ürününüz var ise her ürün için ayrı ayrı makale yayınlatıp birden fazla okuyucu odaklı reklam tanıtımı yapabilirsiniz. Bu sayede çok daha fazla okuyucuya ulaşabilirsiniz.
Yıllık 10 TL olan okuyucu odaklı makale reklam, yayınlanacak bir adet makale bedelidir. Yayınlatacağınız okuyucu odaklı makale ve reklam yazılarını bir yıldan az olmamak üzere dilediğiniz kadar yayınlatabilirsiniz. Örneğin 5 yıl boyunca reklamınızın designcoholic.com’da yer almasını istiyorsanız 5 yıl x 10 TL = 50 TL gibi düşük bir bütçe ile 5 yıl boyunca designcoholic.com’da sizde yerinizi alabilirsiniz.
Daha ucuz ve dikkat çekici bir yöntem varken neden reklam vermek için yüklü miktarlarda paralar ödüyorsunuz?
İşte tam da bu noktadan yola çıkan designcoholic.com, okurlarında merak uyandıran konu içerikleri ve dikkat çekici “designcoholic.com” web sitesi ismi ile, internet dünyasında bu gün var olan imkanları kullanıcıları için fırsata dönüştürmeyi ve bunu da çok düşük ücretler ile yaparak bir ilke imza atmayı hedeflemektedir.
Reklam vermek her zaman pahalıdır ve bu durum herkesin olduğu gibi designcoholic.com’un çeşitli medya kanallarında verdiği reklamlar için de geçerlidir. Günümüzde TV reklamları milyarca lira, basında önde gelen gazete ve dergilerde beş on kelimeden oluşan birkaç günlük yazılı reklam fiyatları ise yüzlerce lirayı bulmaktadır. İnternette ise ödeme sistemleri genellikle tıklama başınadır ancak seçtiğiniz kelimeye göre yüksek meblağlar ödemeniz gerektiği gibi geri dönüşlerin ne kadar başarıyla sonuçlandığı hala tartışılmaktadır.
Tüm sayfalarını yanıp yanıp sönen reklam bannerları ile reklama boğan web sitelerine de reklam vermeniz mümkün. Ancak insanlar gün içerisinde böyle reklamlarla o kadar çok karşılaşıyor ki, artık beyin de bu tür reklamlara karşı kendi filtresini oluşturmuş durumda. Bu gibi reklamlarla dikkat çekmeniz oldukça zor olduğu gibi verdiğiniz yüklü miktarda paraya karşılık reklamınızdan beklediğiniz dönüşü alamama riskiniz de oldukça yüksek. Ödediğiniz bedeli çoğu zaman amorti bile edemeyebilirsiniz.
Tüm bu dezavantajların bilincinde olan designcoholic.com kullanıcılarına faydalı olabilmek amacı ile okuyucu odaklı reklam ücretini yıllık 10 TL gibi makul bir fiyat ile uzun süreli olarak kullanıcılarına sunmaktadır.
Okuyucu odaklı makale reklamı vermek için gerekenler nelerdir?
– Tasarım, ürün, marka veya firma tanıtımınız ile ilgili bir ana başlık.
– Tanıtımınız hakkında en az 150 kelimelik açıklayıcı bilgi metni
– Tanıtımınız ile alakalı istediğiniz ebat ve adette resim ve fotoğraf
– Ünvanınız veya varsa makale içinde kullanabileceğimiz web sitenizin adresini
info@designcoholic.com mail adresine yollamanız yeterlidir.
Her geçen gün kendini daha da ileriye taşıyan designcoholic.com ‘ da banner reklam ücretleri ne kadar?
Yan Sütunda yer alacak 1 Adet Standart Ebat ( 240×400 Piksel ) Reklam
1 Aylık     :  50 TL.
Yayınlanan Makalenin Üst Kısmında 1 Adet Standart Ebat ( 728×90 Piksel ) Reklam
1 Aylık     :  50 TL.
Yayınlanan Makalenin Orta Kısmında 1 Adet Standart Ebat ( 728×90 Piksel ) Reklam
1 Aylık     :  50 TL.
Yayınlanan Makalenin Alt Kısmında 1 Adet Standart Ebat ( 728×90 Piksel ) Reklam
1 Aylık     :  50 TL.
Designcoholic Facebook sayfasında reklam ücretleri ne kadar?
Designcoholic Facebook sayfasında
1 adet reklam paylaşımı : 50 TL.
3 adet reklam paylaşımı : 100 TL.
Designcoholic Facebook sayfasını aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.
Facebook Designcoholic
Reklam fiyatları, detaylı bilgi veya farklı reklam modelleri için info@designcoholic.com mail adresini veya iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
desingcoholic.com olarak ilginize teşekkür eder, hedefimize sizinle birlikte imza atmayı dileriz.
You can review fees of USD Please CLICK HERE