Gemi turları Aria Amazon Cruise tatili

Öyle bir yolculuk düşünün ki, en güzeli, en zoru, en gizemlisi, en tehlikelisi ve en konforlusu hepsi bir arada olsun. Benzersiz konfor ve güvenlik, dünyanın en çok ilgi çeken Amazon turu olan, Aria Cruise gemi turunda.

Gezgin ve maceracı bir ruha sahip olanlar eminiz ki Peru Amazon nehrinde, muhteşem doğa güzelliklerini sergileyen Aria Amazon Cruise ile yapılacak bu harika gemi turu tatili fikrine bayılacaklardır.

Değişik ve sıra dışı bir gemi turu düşünenler için tasarlanmış bu süper lüks gemi, tasarımcı ve iç mimar Jordi Puig tarafından her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde yapılmış.

gemi-turlari-aria-amazon-cruise-tatili-designcoholic-1

147 foot yani 45 metre uzunluğundaki Aria Amazon Cruise, panoramik manzarayı rahatça seyredebileceğiniz, cömertçe tasarlanmış zeminden tavana kadar camları olan 16 adet özel odaya sahip. Konukları için konforu olağan üstü bir düzeyde sunan Aria Amazon Cruise, her bir Amazon seyahati süresince 32 misafire hizmet verebilmektedir.

gemi-turlari-aria-amazon-cruise-tatili-designcoholic-2

İlk bakışta çok da ihtişamlı görünmeyen bu nehir gemisinde, konuklar gezi sürecince özel balkonları olan süitlerde ağırlanıyorlar. Güney Amerika’da bu standartlarda nehir gemileri veya iç denizlerde gezi gemisi bulmak nerede ise imkansızken, tehlikeli Amazon nehrinde Cruise gemileri, hem konforu hem de güvenliği bir arada sunuyor.

Amazon nehrini ve yağmur ormanlarını izlemenin verdiği keyifin dışında Cruise tatili için gerekli herşeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü bu muhteşem geminin içerisinde; standart ve suit konaklama birimleri, spor salonu, restaurant, lounge bar, butik, güvertede muhteşem bir jakuzi ve modern navigasyon teknolojileri bulunmaktadır.

gemi-turlari-aria-amazon-cruise-tatili-designcoholic-3

Geniş ve konforlu yataklara sahip, modern tarzda dekore edilmiş lüks odalar birinci sınıf bir konaklama imkanı sunmakta.

gemi-turlari-aria-amazon-cruise-tatili-designcoholic-10

Son derece temiz ve kaliteli çarşaflar, banyo havluları odalarda hijyen duygusunu fazlası ile vermektedir. Her odanın kendine ait özel banyosu ve banyolarda 7/24 sıcak su bulunmaktadır.

gemi-turlari-aria-amazon-cruise-tatili-designcoholic-4

Odaların tamamı gemi gövdesi üzerinde, su seviyesi üstünde bulunmaktadır. Bu sayede Amazon seyahati süresince, gece gündüz farketmeksizin tüm doğal güzellikler odalardan rahatça seyredilebilmektedir.

gemi-turlari-aria-amazon-cruise-tatili-designcoholic-5

Aria Amazon Cruise yemeklerinde de müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Farklı ulusların yemeklerinden oluşan zengin yemek menüsü, dünya çapında isim yapmış şefler tarafından hazırlanmıştır.

gemi-turlari-aria-amazon-cruise-tatili-designcoholic-11

Misafirlerine yeni tatlar da sunan aşçıların ellerinden çıkan harika yemeklerin dışında, her öğünde özenle ve farklı şekillerde tasarlanan masa tasarımları da oldukça dikkat çekmektedir. Tüm bu harika lezzetler ve değişik masa süslemeleri misafirlere bir sonraki yemek saatini umutla beklettiriyor.

gemi-turlari-aria-amazon-cruise-tatili-designcoholic-6

Lounge bar yine modern tarzda tasarlanmış bir dekora sahip. Rahat ve konforlu koltuklar, harika manzara eşliğinde size hoşça vakit geçireceğiniz rahat bir ortam sağlıyor.

gemi-turlari-aria-amazon-cruise-tatili-designcoholic-7

Gemi güvertesindeki şezlonglarda, Amazonun temiz havası ve yağmur ormanı manzaraları eşliğinde rahatlayabilir, sıcaktan rahatsız olduğunuzda güvertenin ucundaki jakuzide serinleyebilirsiniz.

gemi-turlari-aria-amazon-cruise-tatili-designcoholic-8

Aria Amazon Cruise’dan genel bir görüntü.

gemi-turlari-aria-amazon-cruise-tatili-designcoholic-9

5 yıldızlı bir otel konforunda tatilinizi yaparken, dünyanın en heyecan verici macerasının içinde yaşama fırsatı elde edeceksiniz. Devasa seyahat gemilerinin kalabalığından hoşlanmayan ve macera dolu bir gemi seyahati arayanlar için Aria Amazon Cruise tatili güzel bir tercih olabilir.

Önceki yazımız Cookoo Watch akıllı kol saati hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın