Ayakkabı cell

Sean Miles tasarımı, O2 ve Christian Louboutin’in de katkıları ile oluşturulmuş ayakkabı cell, oldukça değişik ve ilgi çekici bir telefon.

İngiltere merkezli Sean Miles firması, elektronik mühendisliği, yazılım ve donanım çözümleri ile 25 yılı aşkın süredir müşterilerine hizmet veriyor. Yine İngiltere merkezli O2 Mobil Operatörü de uzun zamandır eski ve istenmeyen telefonların geri dönüşümü konusunda çeşitli çalışmalar yapıyor. İngiltere’de 30 milyonun üzerinde cep telefonun çöpe atıldığını söyleyen O2 yetkilileri, bu tarz çalışmalar ile eski telefonları değerlendirmek için projeler üretiyorlar.

O2 projeli, Sean Miles tasarımlı walkie talkies ayakkabılar ( ayakkabı cell ) için Christian Louboutin markası kullanılmış. Ayakkabının tabanına monte edilen telefonlarda ise sadece Nokia ve LG markası kullanılmış. Şu a için sadece 4 çift üretilen walkie talkies ayakkabılar hem erkek hem de bayanlar için satışa sunulacak. Ayakkabıların bir çiftinin fiyatı ise yaklaşık 2.500 sterlin.

Eski cep telefonlarının geri dönüşüm ile tekrar kullanılmasına katkı sağlamak elbetteki güzel bir fikir. Ancak ayakkabının altına monte edilmiş bu telefonları kullanmak ne derece sağlıklı olur tartışılır. Bakalım bu proje ne kadar ilgi çekici olacak ve kaç kullanıcı tarafından satın alınacak.

Önceki yazımız cebinizde kolaylıkla taşıyabileceğiniz, ilginç bir tasarıma sahip Cep Lambası hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın