Çocuklara özel ahşap laptop i-wood

Bu günün multimedya tabanlı dünyasında elektronik aletler, çeşitli mobil cihazlar, dizüstü bilgisayarlar, iPad’ler, iPhone’lar ve benzeri bir çok elektronik cihaz evlerimize girmekte.

Günümüzde afacanları cep telefonları ve bilgisayar gibi elektronik eşyalardan uzak tutmak ne kadar zor olsada, anne ve babalara, çocukları oyalayabilmek için bu gibi elektronik eşyaları oyuncak haline getirmek kolay geliyor. Tabi bu durum çocuklar için çok sağlıklı olmadığından DONKEY PRODUCTS çocuklara özel ahşap laptop i-wood u tasarlamış.

cocuklara-ozel-ahsap-laptop-i-wood-1

24 x 35 x 2,5 cm ebatlarında, tamamen doğal ahşap malzemeden üretilmiş kara tahta ekran ve klavye katlanabilir bir diz üstü bilgisayar görünümündedir.

cocuklara-ozel-ahsap-laptop-i-wood-2

Eğlenceli, kağıt kalem gerektirmeyen, çocukların hayal gücü ve yaratıcılıklarını arttırmayı teşvik eden bu kompakt laptop tasarımımodern görünümü ve yıkanabilir olma özelliği ile de oldukça kullanışlı bir üründür.

cocuklara-ozel-ahsap-laptop-i-wood-3

Elektrik veya pil gerektirmeyen, yalnızca hayal gücü ile çalışan i-wood, 3 yaş ve üstü çocuklar için oldukça uygundur. % 100 doğal ahşap laptop, tozsuz tebeşirler kullanılarak çok daha sağlıklı bir oyuncak olarak kullanılabilmektedir. Ürünün doğal ahşap olması nedeni ile satın alacağınız özel ahşap laptoplar üründen ürüne renk farklılıkları gösterebilmektedir.

cocuklara-ozel-ahsap-laptop-i-wood-4

cocuklara-ozel-ahsap-laptop-i-wood-5

cocuklara-ozel-ahsap-laptop-i-wood-6

cocuklara-ozel-ahsap-laptop-i-wood-7

cocuklara-ozel-ahsap-laptop-i-wood-8

Küçük çocukları elektronik aletlerden uzak tutmak isteyenler için tasarlanmış, çocuklara özel ahşap laptop i-wood’u satın almak isteyenler alttaki adresi ziyaret edebilirler.

http://shop.donkey-products.com/en/i-wood-my-first-laptop

Bir önceki yazımız Gözlük Şeklinde Banyo Aynası tasarımı hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın