Çok fonksiyonlu dokunmatik tasarım tableti

Sizde bir tasarımcıysanız yada tasarım yapmayı seviyorsanız Michael Powers tarafından tasarlanan bu çok fonksiyonlu dokunmatik tasarım tabletine bayılacaksınız !

Tasarım yapmak çoğu zaman komplike bir iştir ve pek çok kırtasiye malzemesi gerektirir. Renkli kalemler, cetvel ve pergel takımları, çeşitli ebatlarda ve cinste eskiz kağıtları, beyaz kağıtlar ve çok daha fazlasına ihtiyaç duyan tasarımcılar için geliştirilmiş tasarım tableti tüm bu ihtiyaçlara cevap verebilmektedir.

designcoholic-cok-fonksiyonlu-dokunmatik-tasarim-tableti-1

Photoshop gibi pek çok dijital tasarım programları kullanılabilen tablet ile moda tasarımları, web tasarımları, iç mimari tasarım, mimari tasarım, bilgisayar oyunu tasarımları ve benzeri her türlü tasarım yapılabilmektedir. Dokunmatik ekranlı tabletin bir diğer özelliği ise işlevsel ayaklığı sayesinde tabletin istenilen açıda ayarlanarak dijital sunum tahtası olarak kullanılabilmesidir.

designcoholic-cok-fonksiyonlu-dokunmatik-tasarim-tableti-2

Dokunmatik yüzey üzerinde sanal fare ve kalvyeye sahip tablet, beraberinde dijital kamera, ses sistemi, hard disk, kablosuz bağlantı gibi donanımlarla beraber gelmektedir.

designcoholic-cok-fonksiyonlu-dokunmatik-tasarim-tableti-3

Çok fonksiyonlu dokunmatik tasarım tableti, tasarımcılara daha pratik ve teknolojik bir çalışma ortamı sunarken, dijital eskizlerini dosyalayıp saklama imkanı ve kablosuz bağlantısı sayesinde tasarımları içeriye veya dışarıya aktarma olanağı sağlamaktadır.

designcoholic-cok-fonksiyonlu-dokunmatik-tasarim-tableti-4

Bireysel veya kalabalık takım çalışmaları için ideal olan tasarım tabletini, iş yerlerinde ve evlerde pek çok amaç için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız Gitar Şeklinde Sırt Çantası hakkında bilgiler vermektedir.

  

Çok fonksiyonlu dokunmatik tasarım tableti” için 1 yorum

Bir Cevap Yazın