Hidromasaj küvetli tekne

Sözkonusu sefa sürmek olduğunda beklentilerinizi ne kadar yükseltebilirsiniz ? Jakuzi partilerini seviyorsunuz, tekne partilerini de öyle. Ya iki keyfi de aynı anda yaşamaya şansınız olsaydı ?

Bu hidromasaj küvetli tekne ile bir göl üzerinde, tüm çevresi su ile çevrili, hidromasajlı sıcacık bir küvetin içerisinde, sevdiklerinizle müziğinizi dinleyip rahatlarken, tekne keyfini de yaşamanız mümkün. Customs House Boats şirketi tarafından tasarlanan hidromasaj küvetli tekne (The Hot Tub Boat), Afrika tik ağacı kullanılarak el işçiliği ile yapılmıştır.

Su geçirmez 50 watt ses sistemi, MP3 çalar ve dört ayrı soğutucusu bulunan hidromasaj küvetli tekne altı kişilik. Küçük bir joystick ile kontrol edilen 24 volt’luk elektrik motoru tekne saatte yaklaşık 5 mph hız yapabilmektedir. Bu, böylesi bir keyif aracı için yeter de artar bir hız olsa gerek.

Akıllı Plug kıyı güç bağlantısı ve on-board şarj kullanarak bir gecede şarj edilebilen hidromasaj küvetli tekne 10 saate kadar kullanılabilmektedir.

Hayallerinizin teknesi The Hot Tub Boat Hidromasaj küvetli tekne sadece 42 bin dolar karşılığında sizin olmayı bekliyor.

Önceki yazımız Hok mimarlık Londra ofisi tasarımı hakkında bilgiler vermektedir.