Sealander yüzen karavan

Popülaritesi her geçen yıl artan karavanlara tasarımcılar yeni bir bakış açısı getirdi ve hem karada hem suda gidebilen bu harika karavanı ürettiler.

Yeni yollar keşfetmek için artık yapmanız gereken tek şey Sealander yüzen karavanı aracınızın arkasına takıp ister karada ister suda rotanızı izlemek.

Almanya’da üretilen Sealander yüzen karavan, düşük emisyonlu elektrik motoru sayesinde lisanssız kullanım sağlar. Hafif ve küçük ebatları sayesinde, karada römork olarak kullanılırken aracınızı zorlamaz ve fazla yakıt tüketimine neden olmaz. Üst tentesini kullanıma göre yarım açabilir veya tamamen kaldırabilirsiniz.

Akıllıca tasarlanmış iç dizaynı ise çok fazla ihtiyaca karşılık vermektedir. Gereksinimlerinize bağlı olarak yüzen karavanın iç tasarımını tamamen kendiniz de oluşturabilirsiniz. Basit, kullanışlı ve doğa dostu Sealander yüzen karavan ile rahat ve güzel seyahatler geçirebilirsiniz.

Sealander yüzen karavan hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler karavan üreticisinin sealander.de adresindeki web sitesini ziyaret edebilirler.

sealander-yuzen-karavan-1

sealander-yuzen-karavan-2

sealander-yuzen-karavan-3

sealander-yuzen-karavan-4

sealander-yuzen-karavan-5

sealander-yuzen-karavan-6

sealander-yuzen-karavan-7

sealander-yuzen-karavan-8

sealander-yuzen-karavan-9

sealander-yuzen-karavan-10

Önceki yazımız Evlerinizde kentsel bahçe sistemleri hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın