Adeta prenses yatağı !

İnsanı adeta bir peri masalının içindeymiş gibi hissettiren, inanılmaz güzellikteki kuğu görünümlü bu yatak, zarif hatlı şık ve kibar görünümü ile yatak odanızı, evinizin en ilgi çekici noktası yapabilir.

İster ebevyn, ister çocuk odalarında kullanılabilecek bu tarza yakın, zarif bir yatak tasarımı, sıradanlıktan sıkılıp, yaratıcı yatak odası fikirleri arayanlara ilham kaynağı olacaktır.

Kuğu veya başka hayvanların şeklinde, özel olarak yaptırtacağınız bir yatak hem zevkinize uygun hemde marjinal bir yatak odası tasarımı yaratmanızı sağlayacaktır. Yatak tasarımınıza ilave olarak belki yatağın üzerinden sarkacak bir cibinlik ile yatağınızı kombine ederek, yatak odanızı daha göz alıcı bir hale getirebilirsiniz.

Doğru bir ustanın ellerinde hayat kazanacak bu tip bir yatak tasarımı belki ucuza gelmeyecektir ama sizin, eşinizin veya çevrenizde yaşayan arkadaşlarınızdan birinin el becerisi yardımı ile böyle bir yatağın maliyetini düşürmeniz de mümkün. Örneğin yatağın ana hatlarını bir ustaya yaptırıp, iç kısımlarında bulunan motifleri alçı, mermer tozu gibi kolay şekil alacak ancak dayanıklı malzemeler ile kendiniz yapabilir, yatağınızı kendi emeğinizle, zevkinize göre süsleyebilirsiniz. Hatta kendi yapacağınız bu motiflerin tamamını veya bazı noktalarını yine yatak odanızla kombine olabilecek renklerde boyayabilirsiniz  Bu sayede hem bir hobi gibi, boş zamanlarınızı değerlendirmiş hemde yatağınızın maliyetini oldukça düşürmüş olursunuz.

adeta-prenses-yatagi-designcoholic

Önceki makalemiz Berta Bridal’ın 2014 gelinlik koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın