Elbise odası tasarımları

Yatak odamızı döşerken akla önce yatak sonra da giysilerimizi düzenli bir şekilde koordine edebileceğimiz bir elbise dolabı veya evimiz müsaitse güzel ve işlevsel bir elbise odası gelir. Çünkü yatak odamızda düzeni sağlayan en önemli unsur elbise dolapları ve elbise odalarıdır.

Bildiğiniz gibi günümüzde küçük ve büyük her türlü yatak odasına uygun pek çok farklı tarzda elbise odası modeli mevcuttur. Modüler elbise odası mobilyaları, elbise oda ebatlarına göre yapılan özel dolap ve açık raf sistemleri, modern tarzda elbise odaları, klasik tarzda elbise odaları gibi pek çok alternatifte elbise odası tasarımına rastlamanız mümkün. Bu kadar model arasından seçim yapmak oldukça zor bir durum. Bu yüzden kullanışlı bir elbise odası seçimi yapmanız için herşeyden önce ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek, kullanışlı ve fonksiyonel modellere yönelmeniz seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. Geniş yatak odasına sahipseniz, çok raflı büyük giysi odalarınıufak bir yatak odasına sahipseniz, dar alanlarda maksimum saklama olanağı sağlayacak giysi odası tasarımlarına yönelmeniz çok daha kullanışlı ve işlevsel elbise odalarına sahip olmanıza olanak sağlayacaktır. Ayrıca elbise odanız ufak bir mekansa istediğiniz her an ihtiyaçlarınıza göre şeklini değiştirebileceğiniz, raf yüksekliklerini ayarlayabileceğiniz, kolay sökülüp takılabilen, yer değiştirebilme olanağı sağlayan modüler giysi odası üniteleri tercih etmenizde faydalı olacaktır.

elbise-odasi-tasarimlari-1

Yatak odalarımızın hayatımızı her yönüyle kolaylaştıracak pratik, kullanışlı ve işlevsel olması önemlidir. Her ne kadar yatmadan yatmaya kullanılsalarda günün yorgunluğunu ve stresini atmak için bizlere gereken tek mekan yatak odalarıdır. Bu yüzden tarzınıza uygun ve kullanışlı elbise odası tasarımları yatak odaları için önemli rol oynamaktadırlar. Yukarıda sizler için derlediğimiz elbise odası modelleri, kullanışlı, değişik ve işlevsel elbise odası tasarımları hakkında size ilham verebilir.

elbise-odasi-tasarimlari-2

elbise-odasi-tasarimlari-3

elbise-odasi-tasarimlari-4

elbise-odasi-tasarimlari-5

elbise-odasi-tasarimlari-6

elbise-odasi-tasarimlari-7

elbise-odasi-tasarimlari-8

elbise-odasi-tasarimlari-9

elbise-odasi-tasarimlari-10

elbise-odasi-tasarimlari-11

elbise-odasi-tasarimlari-12

elbise-odasi-tasarimlari-13

elbise-odasi-tasarimlari-14

elbise-odasi-tasarimlari-15

elbise-odasi-tasarimlari-16

elbise-odasi-tasarimlari-17

elbise-odasi-tasarimlari-18

elbise-odasi-tasarimlari-19

elbise-odasi-tasarimlari-20

elbise-odasi-tasarimlari-21

elbise-odasi-tasarimlari-22

elbise-odasi-tasarimlari-23

elbise-odasi-tasarimlari-24

elbise-odasi-tasarimlari-25

elbise-odasi-tasarimlari-26

elbise-odasi-tasarimlari-27

elbise-odasi-tasarimlari-28

elbise-odasi-tasarimlari-29

elbise-odasi-tasarimlari-30

elbise-odasi-tasarimlari-31

elbise-odasi-tasarimlari-32

elbise-odasi-tasarimlari-33

Bir önceki makalemiz Eski Bavullardan Yapılmış Şifonyer Tasarımları hakkında bilgiler vermektedir.

  

Bir Cevap Yazın